AK Parti Ziyaretlerini Sürdürüyor

 

AK Parti Yalova milletvekili adayları Temel Coşkun ve Mustafa Pehlivan bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken bir yandan da işletme ve kurumlarına ziyaretlerini sürdürüyor.
Necip Fazıl Kısakürek’i anma programları kapsamında Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalova Üniversitesi öğrenci kulüplerince düzenlenen etkinliklere katılan AK Parti Yalova milletvekili adayı Temel Coşkun, “öğrencilerimizin ve onlara destek olan kurum ve kuruşlarımızın bu deni duyarı organizasyonlarla Necip Fazıl Kısakürek gibi tarihimize adını altın harflerle yazdıran ünlü bir üstadın anma programında sizlerle beraber olmak şahsımı ve çalışma arkadaşlarımı memnun etmiştir, mutlu etmiştir. Bu programı düzenleyen, emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen, öğretim görevlilerine teşekkürler ederim. Necip Fazıl Kısakürek bugün memleketimizi yöneten Cumhurbaşkanı’ndan tutun da Başbakan’ımıza, hükümet üyelerimize, devletimizi yöneten tüm kadrolarda önemli etkiler bırakmıştır. Bizlere ve bizlerden sonraki nesillere çok önemli tavsiye, öğüt niteliğinde eserler ve düşünce felsefesi bırakan ünü üstadı sizlerin, değerli gençlerin çok iyi araştırmasını ve anlayabilmek için özverili bir çaba içerisine girmesini öneriyorum. Bu bağlamda üstadın düşünce felsefesi ve dünya görüşünün örnek alınması ile maneviyatın hayatımız üzerindeki etkisini ve faktörünü yaşamanın ve yaşatmanın önemini bu tür programlarla daha iyi idrak etmemiz gerekliliğine inanıyorum. Siz değerli gençlerin ve sizden sonraki nesillerin, Necip Fazıl Kısakürek’i hiç unutmamanızı ve yaşatmak için okumanızı tavsiye ediyorum” dedi.

Topçular küçük ölçekli sanayi işletmelerini ziyaret eden AK Parti Yalova milletvekili adayı Mustafa Pehlivan, 3’ler, Sentez ve Taştanlar işletmeleri ve çalışanlarını da ziyaret etti. Öğlen saatlerinde AK Parti Yalova milletvekili adayı Temel Coşkun’la birlikte Ben-O Plastik fabrikasını ve çalışanlarını ziyaret etti.
Çiftlikköy ilçe teşkilatınca Elegance Resort Hotel’de verilen öğlen yemeğinde, Çiftlikköy ilçesi ve köyleri, Taşköprü beldesi kadınları ile bir araya gelen AK Parti Yalova il başkanı Mazhar Aydın, milletvekili adayları Temel Coşkun ve Mustafa Pehlivan eşleri ile birlikte yüzlerce kadına buluştular. Yemekte Çiftlikköy ilçe başkanı Süleyman Çelebi ve ilçe yönetimi, Taşköprü Belediye başkanı Şaban Ertan, Çiftlikköy kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Büyük bir coşkuyla ve alkışlarla, ayakta karşılanan milletvekili adaylarına, birçok değişik kesimden oluşan Çiftlikköylü kadınlardan tam destek geldi.

Elegance Hotel’de verilen yemekte kadınlara hitap eden AK Parti Yalova milletvekili adayı Temel Coşkun ve Mustafa Pehlivan, “Kadınlar her gittiğimiz ilçede, beldede, köy ve mahallede maşallah yüzümüzü güldüren en güçlü destekçilerimiz olarak bizleri karşılamaktadırlar. Bu denli büyük destek özellikle Yalova’mızın tüm ilçelerinden bizlere sağlandıkça, bizim yükümüz ve sorumluluğumuzun daha da arttığının farkındayız. İnşallah dualarınız ve desteğiniz sonuç olarak 12 Haziran’da sandığa yansıdığında ve iki sıfırlık tarihi seçim başarısı ile AK Parti ve biz milletvekili adayları işimizin ve sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirmeye var gücümüzle çalışacağız, çabalayacağız” dediler.
‘İstikrar Sürsün, Yalova Büyüsün’ sloganlarıyla karşılanan milletvekili adayları Çiftlikköylü kadınların ilgisinden memnun ve mutlu ayrıldılar.

Ev ziyaretleri ile mahalle toplantıları gerçekleştiren milletvekili adayları Bahçelievler, Rüstempaşa, Özden ve Süleymanbey mahallerince ev toplantılarında vatandaşlarla bir araya geldiler.

Özel Melekler Rehabilitasyon Merkezi’nde engelli çocuklarla, eğitimcileri ve velileriyle bir araya gelen il başkanı Mazhar Aydın ve milletvekili adayı Temel Coşkun, rehabilitasyon hizmetlerini ve eğitimlerini yerinde gördüler ve incelediler.
Öte yandan Radyo Gözde’de konuk olarak canlı yayına katılan AK Parti Yalova milletvekili adayı Mustafa Pehlivan, Yalova’nın sorunlarından ve çözüm önerilerinden bahsetti. Yalova’ya hizmet etmek için yola çıktıklarını, Yalova’ya dair bir marka şehir planlaması içerisinde tüm çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Mustafa Pehlivan, “iktidar olmanın avantajlarını bu dönem Yalova’ya ve Yalova halkımıza sunmak, hizmetlerimizi ve yatırımların Yalova’ya gelmesini sağlamak için daha şimdiden birçok girişimlere başlamış bulunmaktayız. Biz iktidar değiliz ki, yapacak bir şeyimiz yok bahaneleri Yalova’mıza hiç bir şey kazandırmamaktadır. Yalova’mızın kaybedecek zamanı yoktur, bu yüzden sadece biz değil bizimle birlikte kamuoyu da aynı şeyi söylemektedir, ifade etmektedir. Halkımızın desteği ve teveccühü ile seçildiğimizde, bundan muhalefet partileri temsilcileri ve oy verenleri de kazanacaktır. Çünkü bizim hizmet anlayışımızda bölge, etnik köken ve ayrımlara yer yoktur” dedi.

Kadıköy belde teşkilatının düzenlemiş olduğu AK Parti Kadıköy beldesi teşkilatı buluşma yemeğine katılan AK Parti Yalova il başkanı Mazhar Aydın, milletvekili adayları Temel Coşkun ve Mustafa Pehlivan, Merkez ilçe başkanı Hüseyin Uygun, il ve merkez ilçe yöneticileri, kadın kolları ve gençlik kolları il yöneticileri Kadıköylü kadınlarla ve gençlerle buluştular. Kadıköy Belediye başkanı Bahattin Aksoy ve Kadıköy muhtarı Mustafa Ocak’ın da hazır bulunduğu yemeğe AK Parti Yalova Seçim Koordinasyon Merkezi (S.K.M.) başkanı Mustafa Kandemir ve AK Parti il S.K.M. yönetimi de tam kadro katıldılar.

Yemekte, Kadıköylülere hitap eden AK Parti Yalova il başkanı Mazhar Aydın, milletvekili adayları Temel Coşkun ve Mustafa Pehlivan, Merkez ilçe başkanı Hüseyin Uygun ve Kadıköy belde başkanı Yaşar Yiğit, iki sıfır vurgusu yaptılar. Kadıköy’ün en büyük ve en önemli merkez köylerinden biri olduğunu ifade eden AK Partililer, toplanan kalabalığa ‘AK Parti’nin seçim başarısının müjdecileri, iki sıfırın gerçek sahipleri’ şeklinde seslendiler.Haber Yorumları

Yorum Yaz


Diğer Haberler


Termal Videolar

Termal life